Föremål som liknar kista Kina
7368 Kista
Kina. Bredd: 73 cm. Djup: 35 cm, höjd: 39 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 augusti 2020
5187 Kista
Såld: 450 kr
Såldes den 13 april 2020
3059 Kamferkista
Kina, längd: 102, djup: 50, höjd: 57, 1900-tal
Såld: 1.400 kr
Såldes den 12 januari 2015
7221 Kista
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 oktober 2014
3607 Kamferkista
Kina, rikt skulpterad, längd: 70, djup: 35, höjd: 33
Såld: 500 kr
Såldes den 26 maj 2014
4526 Kista
Kina, längd: 79, djup: 52, höjd: 35
Såld: 300 kr
Såldes den 29 oktober 2012
1183 Kista
Kina, längd: 76, djup: 38, höjd: 30, skador
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2012
5601 Kamferkista
Kina, längd: 106, djup: 51, höjd: 56
Såld: 900 kr
Såldes den 30 juli 2012
8661 Kista
Kina, längd: 78
Såld: 550 kr
Såldes den 24 september 2007